Bursa'nın Temizlik Şirketi

Çalışma Saatleri 08:30 - 24:00


mobile-icon Hemen Ara0552 403 2525

Ofis Temizliği

Bursa AL Temizlik Ofis Temizlik Hizmetleri

Bursa Al temizlik olarak 16 Yıldır Bursa ve Çevresinde
Ofis temizlik hizmetlerimiz iki şekilde yer almaktadır.Birincisi; genel temizlik olarak adlandırdığımız yılın bir kaç döneminde ofisinizin tüm alanlarının cam silinmesi, masa, bilgisayarların temizliği, zemin ve Tuvaletlerin temizliği gibi kapsamlı genel temizlik hizmetidir. İkincisi; iki haftalık zaman dilimlerinde abone olunması hizmetleridir. Ekiplerimiz tarafından masa tozlarının alınması, çöplerin toplanması, zeminlerin yıkanıp temizlenmesi gibi hizmetlerdir. Her iki hizmetlerimiz için bizlerle irtibata geçmeniz sonrası, şirket yetkililerimizin, sizi ofisinizde ziyaret etmesi sonucunda yapılacak işlemler daha detaylı bilgi verilerek en iyi hizmeti nasıl sunacağımız konusunda bilgi edinebilirsiniz. Bursa AL TEMİZLİK olarak 2015 yılından bu yana siz müşterilerimize profesyonel hizmet vermeye devam etmekten onur duyarız. AL TEMİZLİK olarak 2015 yılından bu yana siz müşterilerimize profesyonel hizmet vermeye devam etmekten onur duyarız.

Günümüzün büyük bir bölümünü ofis’de geçiririz, çalışma ortamında temizlik ve hijyen hem ruh sağlığı hem de beden sağlığı için çok önemlidir .

Profesyonel temizlik için bizleri güvenle tercih edebilirsiniz kalitemize güveniyoruz.

Ofis temizliğinde ekiplerimiz camlarınıza hijyenik ve lekesiz temizlik sunarlar.

Masalar ve Bilgisayarlarınız özel bezlerle çizmeden tozları özel temizlik ürünü ve bezleri ile silinir temizlenir .

Ve masa düzeni bozulmadan aynı alındığı gibi tekrar yerine konularak siz müşterilerin düzenini bozmamaya özen gösteririz.

Kitaplık ve rafların boşaltılarak tozları alınıp tekrar aynı düzende dizilerek temizliği sağlanır.

Mutfağınız komple hijyen şartlarına uygun dolap içleri ve kapakları, aspriratörün fayansları temizlenerek, mutfağınızın hijyeni sağlanır.

Banyo ve wc bölümleriniz özel kimyasal ürünlerimizle temizlenir.

Banyo ve mutfak ekipmanlarımız her zaman ayrıdır.

Merdivenler zeminler, döşeme türüne göre (halı, taş, laminant, epoksi, pvs vb.) uygun ürün ve sistemle silinip temizlenerek müşterilerimize gönül rahatlığı ile ofisinizin teslimi yapılır.