Bursa'nın Temizlik Şirketi

Çalışma Saatleri 08:30 - 24:00


mobile-icon Hemen Ara0552 403 2525

Hakkımızda

BURSA AL TEMİZLİK NASIL ÇALIŞIR?

uzman-ekip

UZMAN PERSONEL

Tüm Hizmetlerimiz konusunda deneyimli personellerimiz tarafından sunulmaktadır..

kaliteli-ekipman

KALİTELİ MALZEME

Son Teknoloji  makine ve teçhizat, kaliteli malzeme ve ekipmanlar kullanılmaktadır.

uzman-ekip

HIZLI  SERVİS

Hızlı,kaliteli,temiz ve güvenilir hizmet vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutarız..

sep-iconBURSA AL TEMİZLİK FİRMASI

Al Temizlik 2005 yılından bu yana müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmektedir.  İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Al Temizlik, alanında “en iyi olmak” ve “en iyi kalmak” amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmektedir.

Çalışanlarımız işe alım süreçlerinde psikolojik ve kişilik testlerinden geçirilerek yapılan mülakatlar sonucunda işe kabul edilirler ve alanlarına göre ciddi eğitimlerden geçirilirler. Ayrıca tüm çalışanlarımız yasal kanun ve kurallara uygun şekilde sigortalı olarak çalışmakta ve kendileri için gerekli tüm iş güvenliği önlemleri alınmıştır.

Al temizlik olarak hiçbir dönemde kazanç amaçlı faaliyet göstermedik, müşteri esaslı çalışmalarımıza her bölgede devam etmekteyiz. Başarılarla dolu geçirdiğimiz 10 yıldan sonra 2016 yılında da aynı amaç doğrultusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Bu amaç doğrultusunda sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip makine parkurumuzu olabildiğince derinlemesine genişletip siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı kendimize ilke edindik, bugüne kadar bizimle çalışma fırsatı bulamayan tüm halkımızı firmamıza davet ediyoruz…